LOGO
TED KARABÜK KOLEJİ
Öğrenci Kayıt Prosedürü
Anasınıflarına ve 1.sınıflara mülakatla öğrenci alınır. Okul ücretlerinin açıklanmasından önceki kayıtlarda 1000 TL yatırarak kaydı yapılır. Asıl ücret açıklandığında 1000 TL düşülerek işlem yapılır.

Ara sınıflara mülakat ve TED okulları sınavı ile öğrenci alınır. Sınava 4., 5., 6., 7. ve 8. sınıfa devam edecek öğrenciler katılabilir. Kayıt olur ise puanını öğrenir. Asıl ve yedek liste ilan edilir. % 70 başarı gösterdiğinde 1000 TL yatırarak kaydı yapılır. 30 Nisan’a kadar kayıt için 3 gün süre verilir. Kayıt yaptırmayan öğrencilerin yerlerine yedek listedekilere haber verilir. 3 gün içerisinde kayıt yaptırmaları istenir. Belli günlerde okul tanıtımı için randevular verilir. Gelen velilere toplu halde okul gezdirilir ve bilgilendirmeyapılır.

Liseye TEOG sonucuna göre öğrenci alınır. Veli TEOG sonucu açıklandıktan sonraki ilk 5 günde kayıt yaptırmaz ise öğrenci hak ettiği indirimden yararlanamaz.

Tatil dönemlerinde kayıtlarda ise; başvurular toplanarak haftanın belli bir gününde PDR mülakatı ve sınav yapılır. Bir gün içinde açıklanır. Öğrenciler sınavda iken velilere toplu halde okul tanıtımı yapılır.

 Kayıt için tüm başvurularda veli ve öğrenci ilgili müdür ya da müdür yardımcısı İle görüştükten sonra sınav uygulaması ve PDR görüşmesi yapılır. Uygun olduğu bilgisi ilgili Md. Yardımcısına iletilir. İlgili Md. Yardımcısı veliyi muhasebe kısmına yönlendirerek işlemi tamamlatır.

Mart ayı içerisinde veli toplantılarında okulun kayıt prosedürü bilgisi verilir.

 
ATATÜRK KÖŞESİ    
AtaturkKosei   
   
LİNKLER    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
   
   
   
   
  
   
   
Tam Eğitim Bursu Başvurusu   Okulumuz   Dönem Sonu Dergisi
Öğretmen Başvurusu   Başarılarımız   Veli Bilgilendirme Kitapçığı
Karabük Milli Eğitim Müdürülüğü   Topluluklarımız   Mezunlar Derneği
TED Ankara Koleji Kütüphanesi   1964'ten Bugüne Okulumuz   Okunası Kitaplar
Araç Takip Sistemi   Haftasonu Kurslarımız   Faydalı Web Siteleri
Tanıtım Filmleri   TED Okullarımız   Hizmet Standartlarımız
    K12 Bütünlüğü    
         
TED Karabük Koleji © 2014 | Gizlilik Politikası  
TED KARABÜK KOLEJİ
Necatibey Caddesi No: 21 Yenişehir 78200 KARABÜK • T: (+90 370) 415 50 00 • F: (+90 370) 415 50 03 • tedkarabuk@gmail.com
vitamin
UlusalAjans
okuldadiyabet
TemizOkul